Michael van Gerwen heeft een tijdje geleden zijn vrouw gedag moeten zeggen omdat ze met een andere vent verder is gegaan. Daphne, de ex-vrouw van Michael, zou al een tijdje een affaire gehad hebben met een andere getrouwde vent. Dit weekend bleek het gerucht dat Daphne zwanger zou zijn van deze man ook waar te zijn, ze hield een enorme ‘gender reveal party’. Waar was Michael? Die kon onder van boven niet meer onderscheiden als we de expertise van Britt Dekker mogen geloven.
Op social media verschenen namelijk plotseling allemaal foto’s van Michael die om de nek van oud voetballer Eljero Elia hangt. Michael kijkt niet helemaal fris meer uit zijn ogen volgens critici, waaronder Britt. De foto’s komen voorbij bij Shownieuws. Bart Ettekoven: “Volgens mij gaat hij zelf nu ook wel weer verder met z’n leven, want hij stond natuurlijk van de week al in de bladen, intiem met een andere dame, en hij was vrijdag op Tomorrowland. Daar zag hij er ook gezellig uit.”
Michael van Gerwen aan de pilletjes volgens Britt Dekker
Emelie Sleven: “Dan ga ik ook even denken van: zou hij dit soort dingen doen omdat hij wist dat er een gender reveal aan zat te komen? Om dan zelf ook even bezig te zijn.” Dyantha Brooks: “Ja, hij moet zichzelf ook weer in de markt zetten, toch?” Dan zegt Britt Dekker wat we allemaal denken, zoals altijd: “Hup, pilletje erin en gaan! Zo ziet het er wel uit, ja. Die foto, kijk eens goed! Het is niet nuchter, het is niet nuchter!” Dyantha: “Britt gelooft niet dat dit twee biertjes waren.” Britt: “Nou, ik weet niet hoe jij eruitziet na een wijntje, maar niet zo! Hahaha.” Dyantha: “Laten we in elk geval blij voor hem zijn dat hij het naar zijn zin heeft, toch?” Britt: “Precies.” Die gaat niet door de dopingcontrole komen voorlopig:
𝗟𝗶𝘃𝗲 𝗧𝗼𝗱𝗮𝘆, 𝗟𝗼𝘃𝗲 𝗧𝗼𝗺𝗼𝗿𝗿𝗼𝘄, 𝗨𝗻𝗶𝘁𝗲 𝗙𝗼𝗿𝗲𝘃𝗲𝗿. 🤝🏻 pic.twitter.com/0n4SIzoxil
— Michael Van Gerwen (@MvG180) July 25, 2025