De realityserie De Hanslers laat meer zien dan alleen familiedrama. Het draait namelijk om hun grote nieuwe plan. De familie wil een eigen Beachclub Tammies openen in Alicante. De serie volgt hen tijdens elke stap van dat proces. Ze regelen vergunningen, bekijken locaties en bespreken eindeloos veel details. De kijker ziet hoe hun Brabantse nuchterheid botst met het Spaanse tempo. Ook zie je hoe de familie probeert samen te werken zonder te ontploffen. Het doel van de serie is duidelijk: laten zien hoe een grote droom werkelijkheid wordt. De Hanslers hopen dat kijkers begrijpen hoeveel werk er achter zo’n avontuur zit.
Beachclub Tammies moet een warme en gezellige plek worden voor bezoekers. De familie wil een ontspannen sfeer neerzetten met muziek en lekkere cocktails. Mike focust vooral op de praktische kant van het project. Monique stort zich op elk detail dat ze tegenkomt. Ze bemoeit zich met stoelen, kleuren en zelfs met de menukaart. De serie laat zien hoe dit soms botst, maar ook hoe ze doorzetten. Het doel is om hun naam te vestigen in Alicante. De kijker krijgt zo een vrolijk kijkje achter de schermen van hun Spaanse droom.
Monique Hansler mag inpakken in Alicante
Echter lijkt de hele serie doorgestoken kaart te zijn. De relatie tussen Mike en Denise, waar het in eerste instantie eigenlijk om gaat, is al lang voorbij. Sterker nog, de geruchten gaan dat deze al voorbij zou zijn vóór de serie geschoten werd. Denise zou volgens verschillende bronnen teruggefloten zijn om mee te doen aan de serie. De kritiek is enorm, niet alleen op de vermoedens dat er veel vooropgezet spel zou zijn. Moeder Monique valt totaal niet in de smaak en de enige reden dat mensen kijken zou zijn dat het tenenkrommende televisie is.
Maar er is nog meer niet in de haak. Critici stellen dat de beachclub die het gezin heeft geopend alleen voor de show zou zijn. Reality.FBI deelde in de zomer al beelden van de tent die geen dag geopend zou zijn geweest. Inmiddels staat ook op Google dat Beachclub Tammies ‘permanent gesloten’ is. Of de tent ooit echt geopend is voor publiek is nog maar de vraag, het avontuur in Alicante houdt hier toch echt op voor Monique en de rest van het gezin:
