Peter Gillis verlaat Nederland: ‘Handtekening is gezet, álle parken zijn verkocht!’

Peter Gillis kwam drie weken geleden nog met onverwacht nieuws, Massa is Kassa seizoen 14 komt er toch nog aan. Vanwege alle problemen en rechtszaken rondom de vakantieparkmagnaat was de verwachting dat Talpa niet meer in zee zou duiken met Peter. Dat blijkt niet het geval, ook negatieve aandacht is natuurlijk geod voor de kijkcijfers. En goede kijkcijfers zijn uiteraard weer goed voor de inkomsten. Toch zal het programma er vanaf nu héél anders uit gaan zien, Peter heeft gisteren namelijk laten weten álle parken in Nederland te hebben verkocht.

Op Instagram meldt Peter: “𝗗𝗼𝗼𝗿 𝗵𝗲𝘁 𝗼𝗽𝘁𝗿𝗲𝗱𝗲𝗻 𝘃𝗮𝗻 𝗱𝗲 𝗮𝘂𝘁𝗼𝗿𝗶𝘁𝗲𝗶𝘁𝗲𝗻 𝗱𝗲 𝗮𝗳𝗴𝗲𝗹𝗼𝗽𝗲𝗻 𝗷𝗮𝗿𝗲𝗻, 𝗵𝗲𝗲𝗳𝘁 𝗱𝗲 𝗢𝗼𝘀𝘁𝗮𝗽𝗽𝗲𝗻 𝗚𝗿𝗼𝗲𝗽 𝗺𝗲𝘁 𝗽𝗶𝗷𝗻 𝗶𝗻 𝗵𝗮𝗮𝗿 𝗵𝗮𝗿𝘁 𝗯𝗲𝘀𝗹𝗼𝘁𝗲𝗻 𝗱𝗲 𝗡𝗲𝗱𝗲𝗿𝗹𝗮𝗻𝗱𝘀𝗲 𝘃𝗮𝗸𝗮𝗻𝘁𝗶𝗲𝗽𝗮𝗿𝗸𝗲𝗻 𝘁𝗲 𝘃𝗲𝗿𝗸𝗼𝗽𝗲𝗻. In 1986 is het allemaal begonnen toen het eerste park werd aangekocht. Samen met mijn familie en de vele medewerkers hebben we altijd hard gewerkt om de Oostappen Groep tot een succes te maken. En dat is gelukt. Aan dat succes is helaas een einde gekomen. Door het samenspannen en optreden van meerdere autoriteiten de afgelopen jaren, moest de exploitatie worden stilgelegd, werden de vakantieparken noodgedwongen gesloten en was er ook geen zicht op heropening. Ik kan niet meer ondernemen in Nederland.” Tekst gaat verder onder de video:

Peter Gillis verlaat Nederland

Peter meldt dat er een koper gevonden is en dat de koop al rond is: “Ik ben de afgelopen periode op zoek gegaan naar een koper voor de Nederlandse parken. De belangrijkste zorg was het behartigen van de belangen van mijn medewerkers. Onze medewerkers zijn altijd goed geweest voor ons, daar wilde ik voor strijden. Het koopcontract is ondertekend. Nu gaan we aan de slag met het traject voor de uiteindelijke levering. Wanneer die levering precies plaats vindt, gebeurt in goed onderling overleg tussen koper en verkoper.

Peter sluit af met: “Het doet me pijn dat hiermee een einde is gekomen aan de Oostappen Groep in Nederland. We hadden ons de toekomst van ons familiebedrijf in Nederland anders voorgesteld. Bedankt aan iedereen die afgelopen jaren op welke manier dan ook bij ons betrokken was! Om af te sluiten een dankwoord aan Luyten Makelaardij uit Bussum voor het tot stand brengen van de contacten en de bemiddeling tussen partijen.” Of Massa is Kassa nu uitsluitend gefilmd gaat worden in de overige parken in België of dat Peter plannen heeft in het buitenland (Kroatië bijvoorbeeld) moet nog blijken: