Olcay Gulsen kun je kennen als een vermogende vrouw die met nog vermogendere mannen gaat. Eerder dit jaar heeft Olcay de relatie met Ruud de Wild verbroken, daarna werd ze al snel met ex-vriendje Edgar Davids gespot. Echter duurde het niet lang voordat ze een écht vette vis aan de haak had geslagen. Evert Santegoeds heeft Olcay gespot met Spinnin’ Records-oprichter Eelko van Kooten, de voormalig manager van Martin Garrix. Eelko staat op plekje 401 in de Quote 500 met een geschat vermogen van 155 miljoen euro.
Samen met het vermogen van Olcay, dat 15 miljoen euro is, staat het stel dus op een prachtige 170 miljoen euro. Dan kun je natuurlijk wonen waar je wil, ook in Amsterdam is dan vrijwel álles goed betaalbaar voor je. En wanneer je dan een compleet pand aan het Vondelpark hebt, dan moet je daar natuurlijk wel gebruik van maken Daarom geeft Olcay ieder jaar een fraai winterfeestje.
Olcay Gulsen maakt het te bont
En bij dat Winter wonderland van Olcay wordt letterlijk álles uit de kast getrokken. Er komt entertainment, vrijwel heel chic Amsterdam komt langs en de aankleding moet natuurlijk Instagram-perfect zijn. Dit jaar heeft Olcay ervoor gekozen om een tijdelijke schaatsbaan aan te laten leggen in haar tuin in hartje Amsterdam. Juist, een schaatsbaan.
Echter, hoe meer drankjes hoe gezelliger het wordt. En bij gezelligheid hoort muziek. En die muziek is steeds wat harder gedraaid totdat de buren er last van hebben gekregen. Er is namelijk politie op het feestje afgestuurd om de boel een beetje te komen sussen. Olcay noemt het ‘making friends’: