De liefdessoap rond Anouk, Diederik, Salar en Mercedes krijgt alweer een nieuw hoofdstuk. Nadat Anouk en Diederik hun relatie officieel beëindigden, dook Anouk opvallend snel op met Salar, de voormalige vlam van Mercedes. De twee delen samen foto’s en video’s waarop ze het behoorlijk gezellig lijken te hebben. Salar plaatste zelfs een foto met Anouk en de tekst: “UNO reverse. Fijn dat we weer vrienden mogen zijn.” Of het daadwerkelijk meer is dan vriendschap, hebben ze nog altijd niet bevestigd.
Opvallend is dat Anouk en Salar ondertussen ook de draak lijken te steken met Diederik. Zo zouden ze een eerdere foto van Diederik en Mercedes hebben nagebootst. Volgens oud-deelneemster Valentijne is die actie niet zomaar een grapje. Zij vermoedt dat Salar hiermee ook Mercedes probeert te raken. De verhoudingen zijn extra ingewikkeld omdat Mercedes eerder vertelde dat Diederik haar aandacht had gegeven toen zij nog met Salar bezig was. Diederik heeft overigens ontkend dat hij destijds verkeerde bedoelingen had.
Beelden: Diederik neemt wraak op Anouk en Salar met… Mercedes!
Maar nu lijkt er opnieuw een onverwachte wending te zijn. Valentijne vertelt in een nieuwe video dat Mercedes en Diederik elkaar weer zijn gaan volgen op Instagram. Dat detail zorgt direct voor nieuwe speculaties. Zouden de twee elkaar opnieuw hebben gevonden, of speelt er iets anders? Het is natuurlijk ook mogelijk dat ze simpelweg weer contact hebben, maar de timing is opmerkelijk. Zeker omdat Anouk en Salar ondertussen zo nadrukkelijk samen op sociale media verschijnen.
De geruchtenmolen draait inmiddels op volle toeren. Sommige volgers denken dat Diederik en Mercedes elkaar weer opzoeken en dat er misschien zelfs sprake is van een soort tegenreactie op Anouk en Salar. Anderen vragen zich af of de twee daadwerkelijk opnieuw gevoelens voor elkaar hebben. Voorlopig is er geen bevestiging dat er tussen Diederik en Mercedes iets speelt, net zomin als Anouk en Salar hebben aangegeven een stel te zijn. Eén ding is duidelijk: de voormalige Bondgenoten-deelnemers lijken voorlopig nog niet klaar met elkaars liefdesleven.
