Rebecca heeft 12 uur staan dansen in de zon met versiering op haar voorhoofd

Het is al weer even zomer en de echte festivalgangers hebben er al een paar feestjes op zitten. Het is een beetje een wisselvallige zomer, soms hebben we bloedhete dagen waarbij je eigenlijk alleen in de airco wil zitten, andere dagen moet je bijna je jas aan. Een temperatuur rond de 26 graden zou natuurlijk perfect zijn wanneer je de hele dag buiten staat. niet te warm zodat je aan het einde van de dag niet doorweekt van het zweet bent. Niet te koud zou natuurlijk ook fijn zijn.

Het ene festival is het andere festival niet. Bij sommige festivals is het gebruikelijk voor bezoekers om nogal uitbundig gekleed te gaan. Ga maar eens naar Tomorrowland in België. Daar kom je vrijwel geen vrouwen tegen zonder glitters op hun gezicht of uitbundige pakjes. Terwijl wanneer je naar een gemiddeld techno feest in Amsterdam gaat, dan ziet het er toch even anders uit.

 

Rebecca is nu Batman

 

Rebecca uit Zweden is naar een festival geweest die wat meer in de buurt komt van Tomorrowland. De brunette had ervoor gekozen om haar voorhoofd vol te plakken met leuke glittertjes in een soort tiara-vorm. Echter scheen de zon volop en Rebecca heeft lekker staan zweten in de zon. Rebecca heeft dus een behoorlijk kleurtje gekregen en moet morgen weer naar werk. En we vermoeden dat Rebecca de komende weken behoorlijk bij moet bruinen om die tiara weer weg te werken:

@rebeccakarlssoon To everyone: Always use sunscreen, be careful and take care. I made a misstake because of bad weather, now i look like #batman ♬ Smooth Strut (Syn) – Ah2