Nieuwe buurvrouw gaat op vakantie en laat daarom deze brief mét foto achter!

Een goede buur is beter dan een verre vriend zeggen ze altijd. Dat is natuurlijk ook zo. Wanneer je het goed kunt vinden met je buren dan kun je elkaar vaak helpen. Bijvoorbeeld om een oogje in het zeil te houden wanneer je op vakantie bent. Of om de katten even eten te geven bij een weekendje weg. Ook het water geven aan de planten is een taak die door veel buren voor elkaar worden verricht. Maar dan moet je elkaar natuurlijk wel eerst leren kennen en vertrouwen.

Wanneer je net in een nieuw huis bent komen wonen is het dus zaak eerst even alle buren te leren kennen. Misschien even langs gaan voor een kopje koffie. Maar wanneer diegene iedere keer niet thuis is wanneer jij net op vakantie gaat, dan is dat lastig. Er zijn gelukkig ook nog mensen in Nederland die nog wél vertrouwen hebben in de mensheid. Felicia hoort daar zeker bij.

Nieuwe buurvrouw gaat op vakantie

Degene die in dit huis is komen wonen kreeg namelijk een flinke brief in haar brievenbus. Felicia blijkt zijn buurvrouw maar de twee hebben nog niet de kans gehad om elkaar te leren kennen. Vandaag is Felicia voor drie weken op vakantie gegaan, Felicia heeft daarom maar haar zus en zwager gevraagd om op de plantjes te passen. Daar horen schijnbaar wat aandachtspuntjes bij. Zeker omdat haar zwager een nogal eng uiterlijk blijkt te hebben. Daarom heeft Felicia maar een foto van haar zwager in de envelop gedaan, net als haar sleutel. Die sleutel is voor het geval er inbrekers zijn of brand, dan mag hij een kopje koffie in haar huis doen:


Via Kakhiel