Dé manier om met vervelende Ziggo-verkopers te dealen: Geef de telefoon aan je kind!

Je kent het wel, je zit lekker met vrienden op een terras en je wordt plotseling gebeld door een onbekend nummer. Sommige mensen besluiten om dan gewoon niet op te nemen, andere mensen kunnen de verleiding niet weerstaan en nemen toch op. Je wil toch weten wie je probeert te bellen en wat er aan jou verteld moet worden. Toch is het altijd een beetje vervelend wanneer dat een verkoper blijkt te zijn.

Dan heb je natuurlijk nog verschillende manieren om te dealen met dit soort belletjes. Je kun heel snel zeggen ‘sorry, niet geïnteresseerd’, ophangen en lekker doorgaan met je dag. Je hebt ook genoeg mensen die grapjes gaan uithalen met degene aan de andere kant van de lijn. Dat kan natuurlijk ook een beetje vervelend zijn voor de medewerker aan de telefoon, hij doet ook maar zijn werk. Maar grappig is het wel zo nu en dan.

 

Dreumes houdt Ziggo-verkoper opvallend lang aan de lijn!

 

Zo kun je bijvoorbeeld je telefoon aan je 1- of 2-jarige kind geven en kijken hoelang het gesprek zal aanhouden. Dat is iets wat de onderstaande baas deed, die had een gesprek met een Ziggo-verkoper aan de telefoon. Het was een beetje een eenzijdig gesprek, maar daar had de verkoper toch wel een behoorlijke tijd voor nodig om daar achter te komen!