Geruchten dat Fabiënne aka Fabubbu uit De Bondgenoten transgender zou zijn, gaan al enige tijd rond op sociale media. De speculaties lijken mede te zijn ontstaan doordat haar goede vriendin Valentijne openlijk transgender is. In de podcast Savage Sisters heeft de zus van Fabiënne, Michelle, nu duidelijk gereageerd op die verhalen. Volgens haar klopt er niets van de geruchten en is haar zus simpelweg als meisje geboren.
Michelle maakt korte metten met de speculaties. “Fabiënne is gewoon als meisje geboren. Ze is gewoon een vrouw, altijd al geweest”, zegt ze. Ze begrijpt niet waarom het gerucht telkens opnieuw opduikt en noemt het opvallend dat mensen daar zo stellig over kunnen zijn zonder dat daar enige aanleiding voor is.
Transgender-geruchten over Fabubbu zijn niet waar volgens zus
Volgens Michelle zou er bovendien geen enkele reden zijn geweest om daar geheimzinnig over te doen als het wél zo was geweest. “Wij zijn daar heel open in. Als Fabiënne trans was geweest, hadden we dat echt niet verborgen gehouden.” Ze benadrukt dat haar familie juist openstaat voor gesprekken over genderidentiteit en dat er daarom geen reden is om iets te verzwijgen.
De boodschap van Michelle is dan ook glashelder. Ze noemt de verhalen “onzin” en sluit af met de woorden: “Born a girl.” Daarmee hoopt ze definitief een einde te maken aan de hardnekkige geruchten die de afgelopen tijd over haar zus de ronde doen.
