Herdenkingsvideo voor de doodgeschoten 15-jarige Jerryson: ‘Veels te vroeg gegaan’

 

In Capelle aan den IJssel heeft zich afgelopen zondag een nachtmerrie afgespeeld. De 15-jarige Jerryson uit Gouda heeft daar met een paar anderen een fatbike afhandig gemaakt van een leeftijdsgenoot. Jerryson droeg daarbij een wapen. De politie kwam al snel ter plaatse waarbij de 15-jarige jongen achtervolgd werd terwijl hij het pistool in zijn handen had. Jerryson werd hierbij neergeschoten door de politie en overleed.

Op TikTok is nu een herdenkingsvideo voor de 15-jarige jongen geplaatst waarin hij lachend te zien is. Vrienden en zijn omgeving zijn natuurlijk compleet in shock, 15 jaar is veel te jong om heen te gaan. In Gouda is Jerryson op jonge leeftijd in huis genomen door een vrouw die door de buurt ‘Moeder Teresa’ genoemd wordt. Een vrouw die zich inzet voor kansarme jongeren.

 

Herdenkingsvideo voor doodgeschoten 15-jarige Jerryson

 

Bij de video staat: “Lieve Jerryson, rust zacht 15 jaar je bent veels te vroeg gegaan maar God had een ander plan met jou door hele nare omstandigheden waar ik het niet mee eens ben. je was een goeie, lieve jongen en ook aardig je was er altijd voor iedereen en nu ben je er niet meer we gaan je missen we zullen er zijn voor jou familie in deze moeilijke tijd waar iedereen moeite mee heeft uit het oog maar niet uit het hart ❤️🕊️ #LLJ💔🕊️ 21/09/2025” Beelden hier: