Als beveiliger van een club moet je natuurlijk je mannetje staan. Je kent ze wel, gasten van 2 meter lang en 2 meter breed en een kop als een blok beton. Dat zijn natuurlijk mannen waar je erg van afschrikt, je houdt je wel in bij zo’n boom van een vent. Toch zijn er ook beveiligers bij clubs die iets minder groot van formaat zijn. Die staan er vaak gewoon om alles veilig te houden en mensen aan te spreken.
Maar bij het uitgaansleven is natuurlijk vaak alcohol in het spel. Mensen raken overmoedig en gaan wellicht toch een beetje tof doen tegen beveiligers. Zeker wanneer je ergens een keer niet binnen wordt gelaten. Beveiligers staan dan vaak met elkaar in contact om elkaar te hulp te schieten wanneer een situatie uit de hand loopt. Toch kan dat in sommige gevallen te laat zijn.
Beveiliger in Maastricht in elkaar geslagen
De hotspot voor jongeren in Maastricht, Roto, heeft deze week een paar mannen op de zwarte lijst rijker. Een beveiliger voor de deur krijgt te maken met een hele groep droeftoeters die het in hun hoofd halen om omstebeurt helemaal los te gaan op de beveiliger. Wanneer de man neergaat, blijft de groep op hem inslaan en trappen. De mannen staan er goed op, laten we hopen dat ze snel opgepakt gaan worden: