Oei: Beerput(je) over Frans Bauer gaat open: ‘Niet de eerste keer…’

Frans Bauer wordt de laatste weken plotseling achtervolgd door een gerucht dat hij zou zijn vreemdgegaan met zangeres Sieneke Peeters. Dit gerucht is verspreid voor de heren van Roddelpraat na aanleiding van een telefoongesprek tussen de ex-vriend van Sieneke en de broer van Frans. Mariska heeft heel hard lopen ontkennen dat het niet waar zou zijn. Echter is dit de eerste keer dat er zo’n verhaal over Frans is die normaal gesproken als heilig gestempeld wordt in juiceland. Of is het niet de eerste keer?

Evert Santegoeds meldt in Strikt Privé dat er al eerder een verhaal was over de ontrouw van Frans, met Laura Lynn: “Er was eerder ooit een gerucht, ik denk al zeker twaalf jaar geleden ofzo, dat er wat zou spelen tussen Frans en een Vlaamse zangeres. Nou, niets van waar, aldus Mariska toen. Ik weet nog dat ik werd uitgenodigd in Antwerpen, waar we geposeerd hebben met Mariska, Frans en de Vlaamse zangeres, er was niets aan de hand. Eigenlijk herhaalt de geschiedenis zich een beetje, want Sieneke kent hij natuurlijk ook van zijn concertreeks met haar.

Frans Bauer eerder beticht van vreemdgaan met Laura Lynn

Er zit een luchtje aan volgens Evert: “Het feit dat Sieneke ook optrad in Ahoy geeft wel aan dat er, wat mij betreft, toch wel een luchtje zit aan de geruchten zelf, want Mariska zou natuurlijk nooit tolereren dat de minnares van d’r man gewoon met hem op de bühne staat in een van de grootste concerten die hij ooit heeft gegeven. Ik denk dat we daar wat vraagtekens achter kunnen zetten. En die ruzie met z’n broer… In elke familie is wel eens wat en dat komt een andere keer nog ter sprake.

Evert weet niet of hij beide geruchten moet geloven: “Het zijn maar verhalen die blijven komen, vooral via internet en het zijn verhalen die helemaal niet kloppen, want als we het gaan checken, dan weet de bron niet eens wanneer dat dan geweest zou zijn. Nu of een tijd geleden dat zij samen een concerttour deden? Daar komen allemaal geen antwoorden op, dus het zijn vooral vervelende geruchten voor de hele familie. Ja, daar trekt de familie zich zelf niet te veel van aan, maar het is wel iets dat steeds aangewakkerd wordt en niet leuk is, omdat het helemaal niet past bij het imago van Frans natuurlijk.” Hier meer: